❤Yetişkin Sohbet Hattı❤️️
YALÇININ TEYZESİ

YALÇININ TEYZESİ Selam… Ben şair. Size bundan 1 yıl evvel oluşan bir olayıanlatacağım

Canlı Sohbet Hattı Nedir?

Benim bir kardeşim var. Adı Serpil

YALÇININ TEYZESİ Nedir?

Yeterince hoş bir kadın ve benden 1 yaş ufak. Onu bir kardeş gibi severdim

YALÇININ TEYZESİ Neden Kullanmalıyız?

Onu bir kardeş gibi severdim. Ama bir gün yavaş yavaş kadın arkadaşımın beni terk ettiğinin farkına vardığım sıralarda bu vaziyet değişti. Bir gün benim kadının bizim okulda diğer biriyle gezdiğini gördüm ama önemsemedim. Bir diğer gün onunla öpüştüğünü görünce vaziyeti çaktım. (Uzatıyorum fakat biraz bekleyin) bundan sonra sinirlerim yırtılmıştı. Kardeşim genellikle benden geç gelirdi eve fakat bu defa erkenciydi. Ne oldu diye sordum. Okula gitmediğini sebebi erkek dostuyla kavga ettiğini söyledi. Odamda onunla uzun zaman konuştuk. Kavga etmesinin sebebini zorda olsa azında aldım. Arkadaşının sex konusunda fazla ödlek olduğunu söyledi. Bense sex hakkında yalnızca banyoda başlayıp biten boşalma yönteminden diğer birşey bilmezdim. Kardeşime sex hakkında bildiklerini sordum. (Onu azarlayamadım sebebi bunu bana söylemesi maksadıyla ona kızmama yemini ettim. )Bu duyacakların ve göreceklerin odada kalırsa sevinirim dedi ve bir çırpıda üstündekini çıkardı. Yalnızca südyenle kaldı. Onuda çıkardı. Ve şayet daha çok şey öğrenmek istiyorsan senide görelim dedi. Ben ansızın ürktüm ve odadan ayrılıp dehşete kapıldım. Arkamdan “İşte tüm erkekler böyle ödlek. Sizi beddua şeyler “Diye bağırdı. Kızıp derhal odaya girdim. Onun dudaklarından öyle bir öptüm ki zamanla onunda hoşuna gittiğini anladım. Sebebi adeta ciğerlerimi içine çekecekmiş gibi öpüyordu. Bi müddet sonra soluk alamadığım maksadıyla dudaklarını bıraktım ve tatmin edici oldu mu dedim. Ağızı aleni kaldı. O gece aş yemedim ve derhal yattım. Gecenin bir yarısı kapımda bir gıcırdama hissettim. Fakat bozuntuya vermedim. Gelen kardeşimdi ve çırılçıplaktı. Bense yalnızca boxerımla uyuyordum. Yorganı kaldırıp boxerı çıkardı. (Benim alet biraz küçüktür. Bu küçüklüğü kaslarımla örtmeye çalışırım) Bende çıplak kalmıştım. Bana saksafon yapıyordu. Biraz yaladıktan sonra ben uyanmış gibi yaptım. O sırada boynuma sarılıp evet tatmin edici oldu dedi. Ona şunu söyledim “Kızlığın haricinde seninle sevişirim Bunu bundan sonra bende istiyordum. Sebebi içimde acaba kadın arkadaşımın beni bu sebeplemi terk ettiği düşüncesi vardı. Evvel dudaklarını öperek aşağılara düzgün indim. Kızlığına geldiğimde elimi bile sürmeden direk domalttım ve aleti sokmaya çalıştım. Olmadığını görünce kremi getirip biraz alete birazda onun kusursuz kalçasına sürdüm. Sonra yavaş yavaş girip çıkmaya başladım. Serpil bağırmaya başladı İçime gir hadi diye fakat yapamazdım. Sonra olmaz dedimve dikkat etmediğim göğüslerine baktım. Yaşına göre memeleri yeterliydi. Full yalarken o hoş memeleri Serpil boşaldı. Ve bana saksafon yapıp benimde boşalmamı sağladı. Spermlerimin full birazını yutarken aleti ağzından aldım ve bunun iğrenç olduğunu söyledim. Sonra biraz daha seks yaptık ve o yatağına gitti. Bir daha da hiç böyle bir şey yapmadım ve önceki hayatıma döndüm. Sonraki gün Serpil bana erkek dostuyla barıştığını söyledi.


Hemen Aramak İster misin?

003225889597 Kendinize bir iyilik yapın ve günlerdir aklınızda kalan belki o de o fiziği muhteşem kadını hayal ederek bu hatlarda onun telefonun diğer ucunda olduğunu hayal ederek konuşmaya başlayın.Her zerresi onun gibi kokmalı, her söylenen iltifat ona gitmeli ve telefon asla siz istemeden kapanmamalı. Yetişkin sohbet hatlarının bir numaralı erkeği olarak kadınlara yaşanmaya değer bir sanal deneyim katın.

YALÇININ TEYZESİ Hakkında?

Bayılırım memnun sonlara. Bir diğer öykümüde sonra anlatırım.

Sohbet Hattı

7/24 Arayabilirsiniz

Sohbet Hatlar

Sex Hatt ile Zevki Tadacaksınz

Yalnız kadınlarla sex hattı servisinde en uygun fiyata seks yapmak sanaldan boşalmak whatsapp üzerinden canlı boşalmak görüntülü arayıp birlikte karşılıklı daha önce tadna varılmamış şeyleri gerçekletirmek için daha ne bekliyorsunuz. Hemen arayın ve cinselliğin size kattığı en gzel yeteneğinizi taş gibi bir manita ile gereğe dönüştürün.

Kategoriler

Telefonda Yetişkin Sohbet Hattı

Kadınların aklınız başından alabileceği nefis bir ortama hoş geldiniz. Burada eşsiz deneyimler kazanabileceiniz, gecelerinizi daha doya doya yaşayabileceğiniz yetişkin sohbet yapma imkanı sunuluyor. İçten içe istediğiniz ancak yaşamayı bir türlü baaramadığınız o telefonda sanal sekslerin acısını çıkarabileceğiniz, evden kadınlarla görüşme sağlayabileceğiniz sex hattı kadınlarını bir numara ile arayabildiğinizi düşünsenize. Evet söylediğimiz gibi, sohbet numaraları, erimesi artık oldukça kolay ve bir o kadar mümkün size bir numarayı tuşlamak kadar yakın.

Tıkla Ara